Singletesty VCDS (TK) – Palivový systém diesel

Singletesty pomocí VCDS – Palivový systém diesel (také v online verzi)

Potřebujete zlepšit své diagnostické schopnosti v oblasti vylučování poruchových komponentů? Chápat, jaké měřené hodnoty sledovat a očekávat, a v jakých testovacích režimech se na ně můžete spolehnout?

Na školení Vás naučíme přemýšlet, při jakých projevech závady použít konkrétní singletest. Komponenty palivového systému, zejména vstřikovače, se naučíte testovat ve speciálním režimu na dílně. Po absolvování tohoto školení ovládnete tolik důležité testy nejen vstřikovačů (PD a CR) ale také regulátorů tlaku Common Rail.

Ukázky z kurzu

Pro ukázku hodnotného know how, které se můžete s námi naučit, jsme pro Vás vybrali kompletní popis mapy Driver Wish, nebo-li mapy Přání řidiče (Bosch EDC16 – 03G906016DH SW: 6093). Součástí ukázky není návod práce ve WinOLS, ten naleznete až v průběhu kurzu. 

Přání řidiče – Driver Wish (EDC16)

Upravený záznam školení 

Délka: 0:20:13

Přání řidiče – Driver Wish (EDC16)

Průvodce mapami EDC16/17

Délka: 0:28:13

Přání řidiče – Driver Wish (EDC16)

Skripta 

Rozsah: první čtyři strany skript

Materiály v kurzu ke stažení

V členské sekci naleznete jedenáct přednastavení měřených přednastavení pro ke všem probíraným singletestům.
Pro lepší pochopení probíraných případů a závad máme pro Vás připraveno patnáct logů v CSV a vytvořený MS Excel s převodníkem.

Tabulky Vám pomohou rozlišit systémy Common-Rail při práci s aktivátorem M-PWM2 od Jirky Blechy (JB-Elektronik).

Kompletní skripta v pdf

Stručný obsah školení

Odborný výklad a praktická měření jsou opřeny o obsáhlá skripta v podobě tištěného pracovního sešitu (20 str.) a následnou hybridní podporu formou bonusového online kurzu s namluvenými videotutoriály z reálného měření a kontinuální kondiční živé webináře.

Bonusy zdarma k prezenčnímu nebo online školení

Online kurz zdarma

Online kurz „Praktická měření VCDS – Singletesty diesel“ obsahuje česky komentované video-návody reálného měření na vozidle.

Kondiční webináře

Jednou měsíčně pro Vás pořádáme bezplatný kondiční webinář určený pouze pro účastníky našich školení. Témata kondičních webinářů se střídají, ale vždy jsme připraveni odpovídat na Vaše dotazy.

Know-how získané na školení spočívá v metodice singletestů, které v dílenských příručkách nenaleznete. Není nutné hledat složitosti. U řady testů si ve VCDS vystačíte s diagnostickým trikem, lidskými smysly a jednou nebo dvěma měřenými hodnotami.

Fotogalerie z prezenčích kurzů

Copyright DiagAcademy

Obsah tohoto školení je chráněn autorským právem. Všechna práva náleží firmě AUTODIAGNOSTIKA KLOC, s. r. o., jako zadavateli, dále jen zadavatel, a jeho autorům a spoluautorům. Jakékoliv využití obsahu tohoto školení vč. bonusového obsahu v podobě videí, bonusových materiálů ke stažení, skript atd. není povoleno bez výslovného svolení firmy Zadavatele. Zadavatel je současně i výhradním vlastníkem registrované ochranné známky DiagAcademy®. V případě, že nebyly písemně smluveny individuální podmínky pro používání této známky, platí následující. Umístěním ochranné známky DiagAcademy na portále diagacademy.cz, neposkytuje společnost Zadavatel, automatické povolení žádné právnické nebo fyzické osobě k jejímu dalšímu užívání a používání. Udělení licence, zákonné či jakékoli jiné, na užívání ochranné známky DiagAcademy® podléhá výhradně písemnému souhlasu majitele ochranné známky. Použití ochranné známky bez svolení Zadavatele bude považováno za porušení práv jejího majitele ve smyslu Zákona o ochranných známkách. Ochrannou známku DiagAcademy® je možné použít pro propagační texty podporující dobré jméno značky DiagAcademy® za podmínek, že nelze použít jiný tvar slova než „DiagAcademy“ a zároveň musí být, dle povahy a formy sdělení, tzn. v rámci stejného propagačního tištěného materiálu, elektronické prezentace, např. webové stránky, uvedena vlastnická práva k ochranné známce DiagAcademy® ve znění: „DiagAcademy® je registrovaná ochranná známka společnosti AUTODIAGNOSTIKA KLOC, s. r. o.“. Žádosti o udělení souhlasu s používáním registrované ochranné známky DiagAcademy® prosím zasílejte na info@diagacademy.com.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

BONUSY V ONILNE VERZI

V PREZENČNÍM ŠKOLENÍ NAVÍC ZAHRNUTO

V případě Vaší nespokojenosti Vám vrátíme všechny peníze.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
Click outside to hide the comparison bar
Compare